Folwark Nadawki, Wasilków
Folwark Nadawki, Wasilków
Przyjazd
Wyjazd

Imprezy firmowe

  1. Folwark Nadawki
  2. Imprezy firmowe

Jeżeli chcesz zorganizować spotkanie dla klientów, podwykonawców lub pracowników to dobrze trafiłeś. Folwark Nadawki to idealne miejsce na imprezę firmową. Niedaleko centrum Białegostoku, a z dala od miejskiego zgiełku. W wiejskiej chacie, acz wyposażonej we wszelkie wygody.

Pod dachami krytymi gontem znajdują się wentylowane wnętrza – zapewniające ciepło zimą i chłód latem. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie niepełnosprawnych gości, którzy mogą u nas czuć się swobodnie i bezpiecznie. Do dyspozycji uczestników oddajemy obszerny, bezpieczny parking oraz infrastrukturę techniczną, spełniającą najwyższe europejskie standardy jakości.

Nasze doświadczenie, profesjonalny personel oraz najlepsze zaplecze cateringowe, pozwalają na zorganizowanie imprezy, podczas której możemy ugościć od 20 do 300 osób. W oparciu o opinie i zapytania naszych Gości przygotowaliśmy dla Państwa gotowe zestawy menu, które mogą posłużyć jako punkt wyjścia przy ustalaniu / doborze menu.

Jesteśmy również otwarci na Państwa sugestie i gotowi przygotować menu spełniające najwyższe wymagania naszych Klientów.

Oferty specjalne

Weekend na skraju Puszczy Knyszyńskiej
od 660 /pobyt
od 660 /pobyt

Zapraszamy do ucieczki z dala od zgiełku miasta na łono natury. Oferujemy pobyt na skraju Puszczy Knyszyńskiej w nowym, kameralnym obiekcie.

Szczegóły oferty

Weekend na skraju Puszczy Knyszyńskiej

Pobyt biznesowy
od 165 /noc
od 165 /noc

Z myślą o Gościach podróżujących w celach służbowych do Białegostoku, udostępniamy specjalny pakiet pobytowy!

Szczegóły oferty

Pobyt biznesowy

Pokaż wszystkie
Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

ul. Nadawki 23
16-010 Wasilków, Polska

UE
UE
UE
UE
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij