Folwark Nadawki, Wasilków
Folwark Nadawki, Wasilków
Przyjazd
Wyjazd

Do Państwa dyspozycji w naszej kameralnej strefie wellness oddajemy  saunę fińską wraz z pomieszczeniem relaksu do schładzania po seansie. 

W saunie fińskiej  panuje temperatura od 70-100 ºC, a wilgotność jest w zakresie 10 – 20%. Kąpiel odbywa się w suchym powietrzu (dla porównania – wilgotność w pomieszczeniach mieszkalnych jest rzędu 30-55%). Wilgotność uzyskiwana jest z pary wodnej, powstającej przy polewaniu rozgrzanych kamieni.

Korzystanie z sauny znacznie przyśpiesza usuwanie zmęczenia psycho- fizycznego, stymuluje układ immunologiczny, hormonalny i przemianę materii. Jest doskonałym czynnikiem hartującym i pielęgnującym ciało stosowanym również w celu leczenia określonych dolegliwości (m. in. złagodzenia bólów mięśni) i zaburzeń funkcjonalnych organizmu: kłopoty z krążeniem krwi, układem oddechowym i odpornościowym. Kąpiel sucha wpływa również pozytywnie na skórę, oczyszcza ją, pozbawia toksyn, ujędrnia i uelastycznia. Poprzez pobudzenie krwiobiegu usprawnia przemianę materii, co sprzyja odchudzaniu i walce z cellulitem.

Działanie sauny wzmacniają stosowane inhalacje z olejków zapachowych (eukaliptus, mięta), które mają bardzo korzystny wpływ na układ oddechowy.

Oferty specjalne

Weekend na skraju Puszczy Knyszyńskiej
od 660 /pobyt
od 660 /pobyt

Zapraszamy do ucieczki z dala od zgiełku miasta na łono natury. Oferujemy pobyt na skraju Puszczy Knyszyńskiej w nowym, kameralnym obiekcie.

Szczegóły oferty

Weekend na skraju Puszczy Knyszyńskiej

Pobyt biznesowy
od 165 /noc
od 165 /noc

Z myślą o Gościach podróżujących w celach służbowych do Białegostoku, udostępniamy specjalny pakiet pobytowy!

Szczegóły oferty

Pobyt biznesowy

Pokaż wszystkie
Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

ul. Nadawki 23
16-010 Wasilków, Polska

UE
UE
UE
UE
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij