Folwark Nadawki, Wasilków
Folwark Nadawki, Wasilków
Przyjazd
Wyjazd

Atrakcje dla Dzieci

W Folwarku Nadawki odtwarzamy sielską atmosferę naszego podlaskiego "kraju lat dziecinnych": babcinej kuchni z kaflowym piecem, tajemniczych zakamarków wnętrza drewnianej chaty, słonecznego podwórka za stodołą... I nasze dzieci mogą przeżyć niezwykłą przygodę, która pozostanie w ich najlepszych wspomnieniach.

Zatem dla najmłodszych gości przygotowaliśmy wiele atrakcji. Mogą nasi milusińscy poharcować na placu zabaw, pomyszkować za stodołą lub odwiedzić przyjazne zwierzęta w folwarcznym MINI ZOO. A jak się już wybiegają na świeżym powietrzu, chętnie spałaszują niejedną porcję pyszności, przygotowanych specjalnie dla nich.

Jurajski Park Dinozaurów. Muzeum Dziejów Ziemi

Daj się zaprosić do świata, którym wcale nie rządzi człowiek. Stań oko w oko z potęgą gadów, które przez wieki panowały nad przyrodą całej Kuli Ziemskiej. Zobacz, jacy mali jesteśmy w obliczu natury. 

Skansen

W bezpośrednim pobliżu Folwarku, dosłownie tuż „za płotem” znajduje się Skansen Podlaskiego Muzeum Kultury Ludowej, otwarty do zwiedzania przez cały rok. W sezonie letnim, na terenie skansenu nasi Goście mogą również wykupić jazdy konne!

 

Inne atrakcje

By wolny czas spędzić aktywnie, proponujemy wypożyczenie rowerów w recepcji Gościńca, jak też kijów do Nordic Walking. 

Goszcząc w Gościńcu Folwark Nadawki w sezonie wiosenno-letnim istnieje możliwość organizacji spływów kajakowych rzeką Supraśl, bądź też w innych lokalizacjach!

Oferty specjalne

Weekend na skraju Puszczy Knyszyńskiej
od 660 /pobyt
od 660 /pobyt

Zapraszamy do ucieczki z dala od zgiełku miasta na łono natury. Oferujemy pobyt na skraju Puszczy Knyszyńskiej w nowym, kameralnym obiekcie.

Szczegóły oferty

Weekend na skraju Puszczy Knyszyńskiej

Pobyt biznesowy
od 165 /noc
od 165 /noc

Z myślą o Gościach podróżujących w celach służbowych do Białegostoku, udostępniamy specjalny pakiet pobytowy!

Szczegóły oferty

Pobyt biznesowy

Pokaż wszystkie
Lokalizacja

w wyjątkowej okolicy

ul. Nadawki 23
16-010 Wasilków, Polska

UE
UE
UE
UE
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij